Aylık arşivler: Kasım 2012

2013 Yılında Online Oyunlar

farmville şükran günü

2013 yılı yaklaşırken online oyunlar üzerine en fazla popüler olacak olan oyunları yazayım dedim. Her zamanki başta en fazla oynan oyun farmville ve zygna firmasının çıkarmış olduğu yeni oyunlar var. Zygna en çok hoşuma giden yanı oyunlarını sürekli geliştirmesi ve ziyaretçilere her zaman yenilikler sunması, oyun içeriğini dünyada ki özel günlere entegre edebilmesi. Mesela cadılar bayramında o güne özel kostüm ve ağaç gibi hediyeler sunması bu firmanın gerçekten çok profesyonelce yönetildiğinin işaretidir. Firmanın sevdiğim bir yönü de sosyal sorumluluk projelerine çok sayıda destek vermesi, örneğin Somali’de açlık çeken çocuklar için yardım kampanyası depremlerde etkilenen ülkelere yardımlarda bulunması firmayı sevilen ve sayılan bir şirket yapıyor. Bundan dolayı Zygna şirketi 2013 online oynanan oyunlar listesinde tahtını kimseye bırakmayacaktır. Facebook sistemine tam olarak entegre edilebilmiş olması ona büyük ayrıcalıklar kazandırmaya devam edecektir. Listede dünyada çok popüler olan ve Türkiye de hızla yükselen wolfteam yine 2 sırada olacaktır. Kurtadamların savaşında kazanan belli olmasada wolfteam her zaman kazanacaktır. Joygame firması 2013 yılında bu işte yükselen firmalardan birisi olma yolunda ilerleyecektir.Bu firmada oyun sektöründe yenilikler yapmaktadır. Gerçi ilk oyun radyosu kurma fikrine sahip olup oyunlarda radyo dinleten tek firma oldukları için sanıyorum reklamlara biraz daha yönelebilecektir.

En güzel Dilekler Oyun 9 Sitesine

beach head son versiyon

Merhaba oyunlar 9 dünyası, iyi ki seni tanıdım. Sevimliliğin ile, şeker bakışlarınla ve öğreticiliğin ile hayatımıza girdiğin için çok teşekkürler. Verdiğin vereceğin emekler için sana şimdiden başarılar dileriz. Çocuk ve büyük olmak hayatımızda hiç kolay değil, senin sayende sevgiyi, gülmeyi, koşmayı, savaşı öğrendik. Oyunlar9 olarak oyun dünyasındaki yerini daha sağlam, rakiplerini geçmen, ilklerin sitesi olman gerekiyor. Biz seni çok sevdik, içimizi ve gönlümüz ısıttın, bir çok oyunların sayesinde hep güldük ve öğrendik. İçimizde ki çocuğun ölmesine izin vermedin. Bilgimizi zekamızı sınadın. Belki bizi sınava tabi tutun, hiç bilmeden. Seni takip etmek için facebook ve twitter hesapların sayesinde bir çok arkadaş edindik. haberler, oyunlar hakkında bilgi sahibi olduk. Bugün yaptıkların gelecekte senin adının en tepelere çıkmanı sağlayacak. Zirveye ulaşmak zor ve meşakkatli olacak, sabırlı ve dürüst olman ve çok çalışman gerecek. Tabi ki bizler sana yardımcı olacağız. A dan z ye her konuda bilgiler sorular zeka oyunlarında olmalı diyerek seni yakından takip edeceğiz. İyi ki varsın www.oyunlar9.com.tr şansın bol olsun. En güzel oyunlar ve en güzel paylaşımlarını burada bekliyoruz. Başarılar dileriz.

Merhaba Oyunlar9 Hayranları

Öncelikler hayranlarımıza kaliteli oyunlar sunmak için çalışmaktayız. İnternette birçok projeyi beraber götüren ekibimiz yeni ve güncel oyunları düzenli olarak sistemlere yüklemektedir. Yeni çıkan bir oyun olunca hemen kontrol edilip ahlaki, sosyal ve çocukların etkilenmeyeceği eğitici, eğlenceli ve zeka düzeyini artıran oyunlara öncelik veriyoruz. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünü kurabilirsiniz. Çocukların kötü etkileneceği herhangi bir oyun olursa lütfen sorumlu aile olarak bize bildiriniz. Ekibimizde birçok kişi oyun yüklenmesi işine baktığı için bazen gözümüzden kaçan oyunlar olabiliyor. İnternet ve oyun dünyasında en zevkli siteyi kurma planlarını yürütürken, genelde gelişmekte olan çocuklara en iyi gelecek türden oyunları bulmaya çalışıyoruz. Buradaki bloğumuzda sizleri yeniliklerden haber edeceğiz. Programlarımızda aileler ve çocuklar için birçok yeniliğe imza atacağız. Siz bloğumuzu takip ederek bizden haberdar olmanızı tavsiye ederiz.