Aylık arşivler: Aralık 2012

Harika Akvaryum Oyunları Burada

akvaryum oyunu
Günümüz modern teknolojisinde basit oyunlar artık insanları kesmiyor. Yeni ve macerası bol olan oyun tipleri daha çekici gelmektedir. Son dönemde yapılan oyunlarda bu işte artık kalitenin ön plana çıktığının düşüncesidir. Yeni oyun dünyasında artık yüksek bölümlü oyunlar yapılmaktadır. Pc oyunları kalitesinde mükemmel olan grafikleri ve animasyonları gerçek gibi flash oyun yapılmaya başlanmıştır. As3 kodlama tekniğinin ilerlemesi buna büyük katkı sağlamıştır. İnsanları çeken oyun türlerinden birisi akvaryum oyunları büyük ilgi görmektedir. Bizim sitemizin de 1. kategorisinde akvaryum oyunu geliyor. Balık tutmaya meraklı insanlardan tutun balık seven çocuklara kadar herkes bu oyunlara ilgi duymaktadırlar.

Yeni akvaryum oyunları oynamak için sizde sitemizde ki uygun kategoriyi ziyaret edin. Bura olan balık oyunlarını çok seveceksiniz. Gündemde en fazla tutulan oyunları sürekli güncelliyoruz. Yeniliklerden sizlere bahsetmek için özel blog bölümünü açtık. Sizlerin ilgi alanındaki birçok oyunu sitemize yükledik. Bu oyunlar son derece mükemmel editörler tarafından özenle hazırlanıp yüklenmektedir. Bizlere her hangi bir konuda ister şikâyet ister öneri durumlarında iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Dediğimiz gibi konuya dönersek akvaryum oyunu oyna kelimesinde en güzel site biz olmaya çalışıyoruz. Sitemizde ana kategorilerden birçoğunu sizlere sunduk. Ziyaretçi memnuniyeti sağlamak için sizlerin yardımlarını önemsiyoruz. Bizim oyunlarımızı sosyal siteleriniz de paylaşarak veya yorum yaparak bizlere destek sağlayabilirsiniz. Oyunlar9.com.tr yakın gelecekte hayalinizde ki oyun sitesi olacaktır. Bizi izlemeye devam edin.

Anahtar toplama oyunları

anahtar topla
İnternette en popüler olan bizim sitemizde de en çok oynanan oyun grubu içinde bulunan anahtar toplama oyunu pamuk şekerine benzeyen pembe bir topun maceralarını anlatmaktadır. Bu pembe topumuz zorlu yollardan giderek anahtarları toplamalı ve bölümleri bitirmelidir.
Oyun toplamda 25 bölümden oluşmaktadır. Zıplayan hiç durmadan seken tatlı topumuz da en çok hoşuna gideceğiniz şey etrafında ki tırtıklarıdır. Oyunun yapımcısı anahtartopla.gen.tr sitesinde ücretsiz paylaşılmasını sağlamıştır. Burada en çok göze hitap eden konulardan birisi bu oyunların tam olarak kullanıcıya eğlenceli gelmesidir. Anketimizde bu oyunu oynayan 100 kişiye sorduk. Oyun hakkında en çok işaretlenen kutucuklardan birisi oyundan, oyun sevenlerin büyük keyif aldığıdır.

Biz burada sosyal oyun dünyasında yeni adımlar atarak ziyaretçilerimize kaliteli oyunu en güzel şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bizim sitemizde ki oyunlar tamamen bizlere ait yenilikler içeren tekniklerle sunulmaktadır. Burada ince bir ayrıntı vardır. Kalite normalde pahalıdır. Ama bizde kalite bedavadır.
Aşağıdaki videoda oyundan bazı kareler sunulmuştur.