Müzik Oyunları ve Biz

müzik oyunları
İnsanlar ve hayvanlar sesleri ile iletişim kurarlar. Anlaşmak için konuşmak lazım diyenler boşuna dememişlerdir. Çünkü insan sevdiğine seni seviyorum diye bilmesi için kelimeleri bazen şarkılar ile ifade ederiz. Konuşmaktan korkan insan müzik ile kendini ifade eder. Dünyada en ünlü bestekârlar ilk şarkılarını onlara yazmışlar, bestelemişler ve söylemişlerdir. Bir kadına yazılan şiirler kadar söylenen şarkılar bilinir ve değer görür toplumda. En güzel müzikler en sevilen kişiler ithaf edilir. Gençler ikili ilişkilerde utangaçtır, söz söylemek onlar için zordur, ifade edebilmek için onlara özel şarkılar hediye ederler, bu bizim şarkılarımız olsun diyerek bir birlerine duygularını müzik ile anlatırlar.

Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra şunu diyeceklerdir, bun söyledikleriniz seksenli yıllarda erkekler kızlar hediye müzik kasetleri hediye ederlerdi diyeceklerdir. Olsun biz hale seven ve sevilen için bu güzel davranışlar unutulmaz diyoruz….
Şimdi gelelim 14 Şubat sevgiler gününe özel bir hediye vermek istiyorsanız şarkı oyunları oyun siteniz en güzel sevgi şarkılarından birini hediye edin diyor. Müzik oyunları bazen gerçek olamayacak kadar çok etkili ve güzeldir bunu da aklınızda bulundurun. Herkesin sevgililer gününü kutlar, sevdiğinizi bir küçük bir hediye vermeyi ihmal etmeyin. Hayat sağlık ve mutluluk verirken müzik hayatınızda yer etsin. Sağlıklı mutlu kalın.

Bir Cevap Yazın